SEO OPTIMIZĀCIJA

Mums ir nepieciešamās tehniskās prasmes, pieredze un spēja piegādāt kvalitatīvu pakalpojumu.

SEO: INVESTĪCĪJA BIZNESA ATTĪSTĪBĀ ILGTERMIŅĀ

Tas ir saistīts ar faktu, ka SEO ir nebeidzama konkurence. Tās ir meklētājprogrammu pozīcīju sacensības, kuras mērķis ir ne tikai finišēt pirmajam, bet arī palikt pirmajās pozīcījās un ietekmēt tos, kas ir zem jums.

Ņemot vērā iespējamību, ka jūsu priekšā ir daudz uzņēmumu, ir ļoti svarīgi noteikt, cik ātri jūs vēlaties sasniegt rezultātus. Ja nepievērsīsiet uzmanību laicīgi savam mājas lapas SEO, tad liela iespējamība ka nekad netiksiet tālāk par pozīcījām kurās šobrīd esat.

Tātad, ja jūs ieguldāt tikai 100€ mēnesī un cilvēki, kas atrodas jūsu priekšā, iegulda 5000€ mēnesī, kā jūs plānojat viņus panākt? Tas ir neiespējami, jo šie uzņēmumi iegūlda laiku un naudu SEO optimizācijā, un attiecīgi ilgtermiņā 5000€ ieguldījums mēnesī atnāk atpakaļ ar uzviju.

Pat ar nelielu ikmēneša ieguldījumu 500€ apmērā, jūs varētu izveidot daudzas jaunas naudas plūsmas un stratēģiski pozicionēt sevi Google meklētājā pirmajās pozīcījās. 

mājas lapa izstrāde

SEO OPTIMIZĀCIJAS cenas

Ir dažādi veidi, kā iegūt savam uzņēmumam potenciālus klientus, viens no tiem ir mājas lapas SEO optimizācija, kas palielinās iespēju klientiem atrast jūs daudz ātrāk un efektīvāk, un, protams, ir otrs variants reklamēšanās – izmantojot Google ADS vai Facebook ADS, kas ir dārgs un bieži vien pat ne tik ļoti efektīvs veids.

Vienkāršais seo
no 200€
vienreizēja maksa
*Mājas lapām ar maksimums 15 lapām (par katru nākamo +20€)

Pilns seo

no 500€
ik mēnesi
*Mājas lapām ar maksimums 30 lapām (par katru nākamo +20€)

ULTIMATE SEO

no 1000€

ik mēnesi
*Mājas lapām sākot ar 30 lapām

Biežāk uzdotie jautājumi par seo optimizāciju

Jā, SEO ir obligāts, uzņēmuma mājas lapa ilgi nevar noturēties pirmajās pozīcījās, vienmēr būs kāds uzņēmums, kas mēģinās jūs apsteigt.

SAZINIES AR MUMS