Mājas lapu izstrāde

Mūsu klienti ir dažādu biznesa nozaru pārstāvji. Izpētot mūsu klientu biznesa specifiku un pielietojot mūsu iegūtās zināšanas un pieredzi spējam sniegt būtisku ieguldījumu mūsu klientu biznesa attīstībā un mērķu sasniegšanā.

Mājas lapU izstrāde un dizains

Attiecības ar klientu ir mūsu biznesa pamats. Mēs domājam, ka pastāvīgu biznesu un izaugsmi ir iespējams iegūt tikai no izcila darba, kas mūsu gadījumā klientiem liek atgriezties, nevis no pārdošanas trikiem, bet gan no patiesas sadarbības ar klientiem, kas sniedz uzskatāmus rezultātus mūsu klientiem. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc daudzi mūsu klienti ir ar mums jau vairākus gadus un uzticās mums.

Mēs nopietni uztveram jūsu uzņēmuma mājas lapas izstrādes procesu. Mūsu koncentrēšanās ir uz to, lai mūsu klientiem nodrošinātu vislabākos mājas lapas dizaina risinājumus Latvijā. Papildus unikālas mājas lapas izstrādei un digitālā mārketinga nodrošināšanai, kas rada izcilus rezultātus, mēs piedāvājam arī ērti lietojamu mājas lapu un lietotājam draudzīgu dizainu

Lai palīdzētu mūsu klientiem gadu no gada sasniegt savus mērķus, mūsu komanda ir pilnveidojusi savas spējas un izmanto jaunākās un labākās tehnoloģijas. Mēs uzskatām, ka efektīva mājas lapa un internetveikals ir fantastiska dizaina, izcilas lietotāja pieredzes, stabilas tehnoloģijas un mārketinga stratēģijas apvienojums.

Profesionāla un uzticama mājas lapas izstrāde un SEO optimizācija ar redzamiem rezultātiem ir tas, ko mēs esam paveikuši lieliem un maziem uzņēmumiem. Sniedzot nepārspējamu personīgo uzmanību uzņēmumam un palīdzību klientiem, mēs esam palīdzējuši vairākiem desmitiem uzņēmumu Latvijā iegūt priekšrocības savā nozarē, un spēju konkurēt ar citiem lieliem uzņēmumiem.

MARKUSS BRIKMANIS

MĀJAS LAPAS NOZĪME UZŅĒMUMAM

Neatkarīgi no nozares uzņēmuma mājas lapa var būtiski ietekmēt tā darbību. Daži uzņēmumi joprojām neapzinās, ka mūsdienās lielākā daļa klientu pārbaudīs viņu mājas lapu pirms pirkuma veikšanas.
Uzņēmuma aktivitāte internetā, var nozīmīgi palīdzēt attīstīties jūsu uzņēmumam gan financiāli, gan popularitātes ziņā.

1. Uzticamība

Viens no svarīgākajiem iemesliem, kādēļ jūsu uzņēmumam ir nepieciešama mājas lapa, ir uzticamības veidošana. Iespējams, ka ir citi uzņēmumi, kas sniedz tādus pašus pakalpojumus kā jūs. Viena no metodēm, kā izcelties starp vairākiem uzņēmumiem, ir mājas lapa, kas izskatās pievilcīga un efektīvi sniedz klientiem nepieciešamo informāciju.

Ja jums nav mājas lapas, cilvēki var apšaubīt jūsu uzņēmuma uzticamību. Izmantojot mājas lapu, varat atstāt fantastisku pirmo iespaidu un pārliecināt klientus, ka esat uzticams uzņēmums.

majas lapas nozime uzmemumam uzticamiba
majas lapas izstrade uznemumam brands
2. ZĪMOLS

Viena no vissvarīgākajām lietām, ko varat darīt, ir izcelt savu zīmolu potenciālajiem klientiem. Klienti, visticamāk, iegādāsies no jums pakalpojumus, ja jūs skaidri norādīsiet, kas jūs esat, ko pārstāvat un ar ko jūs atšķirieties.

Tas arī var palīdzēt jums izcelties vairāku uzņēmumu vidū. To ir grūti izdarīt bez mājas lapas, jo cilvēki nevar viegli atrast kvalitatīvu un uzticamu informāciju par jūsu uzņēmumu.

3. Organiskā klientu plūsma

Jums ir iespēja parādīties Google meklēšanas rezultātos, tiklīdz esat izstrādājusi mājas lapu un jūsu mājas lapa ir SEO optimizēta. Tas nozīmē, ka, ja kāds meklē produktu vai pakalpojumu, jūsu vietne var tikt parādīta meklēšanas rezultātos. Tas sniedz jums iespēju būtiski paplašināt savu klientu bāzi, un iegūt klientus bez reklāmām.

majas lapas izstrāde biznesam
mājas lapas izstrāde biznesam laika ietaupīšana
4. Laika ietaupīšana

Daudzi uzņēmumi saņem zvanus no potenciālajiem vai esošajiem klientiem, jautājot par viņu atrašanās vietu un darba laiku. Kad jūs nespējat atbildēt uz zvanu, klients ir neapmierināts. Zvani var arī novērst jūsu darbinieku uzmanību no vissvarīgākajiem uzņēmuma uzdevumiem. Zvanu daudzumu var samazināt, izmantojot mājas lapu, kas var arī palielināt efektivitāti. Tajā pašā laikā tas palīdz klientiem atrast noderīgu informāciju bez nepieciešamības sazināties, tādējādi uzlabojot vispārējo lietotāja pieredzi jeb UX.

5. Uzņēmuma jaunumi

Atjauninājumus un paziņojumus saviem klientiem veikt ir vienkārši, jo jūsu mājas lapa ir pieejama 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā. Tas ir veids, kā cilvēkus informēt par visu, ko jūs piedāvājat. Ja kaut kas ir aktuāls šiem cilvēkiem, jums ir lielākas iespējas šo cilvēku pārvērst par potenciālo klientu.

mājas lapas izstrāde biznesam atjauninājumi

klientu atsauksmes par mājas lapu izstrādi

Mūsu klienti ir dažādu biznesa nozaru pārstāvji. Izpētot mūsu klientu biznesa specifiku un pielietojot mūsu iegūtās zināšanas un pieredzi spējam sniegt būtisku ieguldījumu mūsu klientu biznesa attīstībā un mērķu sasniegšanā.

Vērtējot savstarpējo sadarbību, esam ļoti apmierināti un patīkami pārsteigti par ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Īpaši novērtējam viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu vajadzībās. Viņus raksturo arī nepārspējama atbildības sajūta par veicamo darbu un tā rezultātu. Vissirsnīgākie vārdi viņiem aizrautību un vēlmi atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus. Jāatzīmē arī viņu proaktīvo interesi par darbu un tā rezultātiem. Savstarpējo sadarbību vērtējam ļoti pozitīvi, ar sasniegto rezultātu esam apmierināti un kā arī varam rekomendēt šo uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!
Paldies par Jūsu ieguldīto darbu mūsu mājas lapas izveidē! Projekta izpildes laikā bija patīkama komunikācija, tika uzklausītas visas manas vēlmes. Darbs ir izpildīts kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Es noteikti iesaku jūsu pakalpojumus kompānijām, kuras vēlas izveidot profesionālu mājas lapu.

Mājas lapas izstrādes cenas

Šie mājas lapu izstrādes plāni ir paredzēti gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, kā piemēram:

  • viesu namiem,
  • galdniecībai,
  • ārstniecības iestādēm,
  • atpūtas vietām,
  • nomai,
  • būvniecībai,
  • autoservisiem,
  • fotogrāfiem,
  • u.c.

Šīs cenas ir norādītas aptuvenas, bet katrā situācijā ir dažādas nianses, kas ir vajadzīgas mājas lapai tādēļ, cena ir atkarīga no mājas lapas nepieciešamībām.

STANDARTA TIPA
mājas LAPA
( 1 - 5 lapas )
no 600€

Piemērots- vizītkartes mājas lapām, kas vēlas informēt klientus par sevi. (Fotogrāfi, viesunami, būvniecības uzņēmumi, u.c.)

Biznesa tipa
mājas lapa
( 5 - 10 lapas )

no 900€

Piemērots- lielākas informācijas mājas lapām, kas piedāvā daudz un dažādus pakalpojumus, un ir nepieciešamas vairāku valodu izvēle, kā arī individuāls dizains. (Zobārstniecība, medicīna, u.c.)

Individuāla tipa
mājas lapa
( 10 - 50 lapas )

no 1500€

Piemērots- sarežģītām individuālām mājas lapām, kam ir nepieciešama kāda specifiska funkcionalitāte, kā piemēram, rezervācija, kalkulatori u.c. (Autonoma, tūrisms, u.c.)

specifiskas funkcionalitātes izstrāde mājas lapai cenu kalkulators
SPECIFISKAS FUNKCIONALITĀTES IZSTRĀDE TAVAI MĀJAS LAPAI

Mēs piedāvājam izstrādāt pilnīgi jebkādu papildus funkcionalitāti tavai mājas lapai, ja jums ir nepieciešams – cenu kalkulators, produktu komplektēšanas kalkulators, ieviest individuālus risinājumus, sazinieties ar mums un izveidosim jums piemērotāko risinājumu!

TIKAI TRĪS SOĻI LĪDZ VEIKSMĪGA UZŅĒMUMA tēlam INTERNETĀ!

Mūsdienās internets veido ļoti lielu daļu uzņēmuma imidža, tādēļ mēs esam šeit, lai sniegtu tev palīdzību attīstīt to ar mājas lapas starpniecību. Kļūsti par LABĀKO savā nozarē!

1.
piesakies konsultācijai

Konsultācijas laikā radīsim piemērotāko risinājumu jūsu mājas lapas izveidei, iepazīsimies ar Jūsu mērķi un vēlamo rezultātu.

2.
LĪGUMA PARAKSTĪŠANA

Pēc cenas piedāvājuma izteikšanas, vienosimies, sastādīsim līgumu un parakstīsim to.

3.
Mājas lapas izstrāde

Mūsu kārta ķerties klāt mūsu sirdsdarbam! Izstrādes laikā konsultēsimies un piemeklēsim piemērotākos elementus Jūsu mājas lapai.

portfolio - MŪSU LEPNUMS
malmane lv mājas lapas izstrāde
malmane.lv
zobārstniecība

”MBC Solutions” klienti ir dažādāko nozaru pārstāvji – sākot ar nomu, beidzot ar medicīnu. Visas mūsu mājas lapas ir veidotas ar lielāko centību un konsultējoties ar klientu. Apskatiet mūsu izstrādātās mājas lapas zemāk.

gkneiroklīnika mbc mājaslapas izstrāde mājaslapu izstrāde mājas lapas izstrāde
gkneiroklinika.lv
medicīna
fascino concept mājaslapu izstrāde mājas lapu izstrāde
fascinoconcept.co.uk
mēbeļu izgatavošana
mājaslapas izstrāde mājaslapas izveide mājas lapa brīvdienu noma mbc solutions
brivdienunoma.lv
atpūtas noma
majaslapas izstrāde
fascino.lv
mēbeļu izgatavošana

Biežāk uzdotie jautājumi par mājas lapAS iZSTRĀDI

Mājas lapas izveides ilgums atkarīgs no mājas lapas sarežģītības pakāpes un no izstrādātāju noslogotības.

Mājas lapu izveidi veicam uz WordPress platformas.

Jā, mēs klientiem pēc mājas lapas izstrādes sniedzam vienkāršu pamācību kā veikt administrācijas darbus mājas lapā.

Jā, katra mūsu izstrādātā mājas lapa ir veidota, lai spētu attīstīt to ik gadu gan tehniski, gan vizuāli.

Papildus izdevumi var rasties tikai tādā gadījumā, ja klientam ir kāda jauna ideja ko vēlas ieviest mājas lapā. Tādēļ tiek sastādīts un noslēgts līgums, kurā ir uzskaitīti punkti par kuriem esam vienojušies ar klientu.

SAZINIES AR MUMS