Mājas lapu administrēšana

Mājas lapas administrēšana ir galvenais uzņēmuma uzdevums pēc mājas lapas izstrādes, lai mājas lapa būtu vienmēr funkcionāli tehniskā kārtībā, atjaunota un droša jūsu klientiem.

majas lapu administresana

Kādēļ ir nepieciešama mājas lapas administrēšana?

Daudzi klienti uzskata ka pēc mājas lapas izstrādes to var pēc tam vairs nepkalpot, jo tā taču ir tikko izstrādāta un nav vajadzība tur vairs ko veikt. Diemžēl, nē, tā nav. Mājas lapa vienmēr ir jāuztur gan tehniskā gan vizuālā kārtībā, ir jāveic sistēmas atjaunošana uz jaunākajām versijām lai samazinātu risku tikt “uzlauztam”. Protams mājas lapas administrēšanā arī ietilpst satura izvietošana, dažādu jaunu funkciju izstrāde (piemēram, cenu kalkulātora izveide), vai kādas problēmas novēršana. 

Mājas lapas administrēšanas cenas

Katrai mājas lapa ir nepieciešams tās administrātors, kas vienmēr to uzturēs tehniskā un vizuālā kārtībā, tāpat kā katrai mašīnai ir nepieciešamas apkopes un remonti.

Mājas lapas administrēšana

25€/st.

Biežāk uzdotie jautājumi par mājas lapas administrēšanu

Jā, mēs piedāvājam mājas lapu administrēšanu visu veidu mājaslapām. Piemēram, WordPress mājas lapu administrēšanu,  u.c.

Jā, ja klients vēlas uzzināt kā pašiem veikt mājas lapas administrēšanu, mēs sniedzam konsultāciju un padomus.

Jā, mēs piedāvājam arī jaunu funkciju izstrādi, piemēram, cenu kalkulators, apģērbu apdrukas sistēmu, preču komplektēšanu sistēmu, rezervācijas sistēmas, maksājumu sistēmas, piegādes sistēmas, rēķinu izveides sistēmu u.c.

SAZINIES AR MUMS