PAKALPOJUMI

”MBC Solutions” saviem klientiem nodrošina augstas kvalitātes mājas lapu izstrādi. WordPress ir pasaulē visplašāk izmantotā tīmekļvietņu izstrādes platforma, un arī mēs to izmantojam projektu īstenošanai. Mēs piedāvājam izveidot tehniski izsmalcinātu vietni, kuras uzturēšanai un pārvaldībai nav nepieciešama specializētu iemaņu apguve, elementāru mājas lapas uzturēšanu mēs Jums iemācīsim. Vienmēr dodam priekšroku Jūsu individuālam dizainam, krāsām un fontiem, tomēr, ja nezinat, ko vēlaties, ieteiksim Jums klienta acij tīkamu dizainu.

cena sākot no 400€

Mājas lapas administrēšana ir neatņemama sastāvdaļa veiksmīgas uzņēmuma mājas lapas pamatā. Administrēšanu var salīdzināt ar automašīnas motoreļļu – tā ik brīdi ir jāmaina, lai automašīna paliktu tehniski ideālā stāvoklī. Mājas lapu administrēšana tiek veikta, lai uzturētu tās tehniskos uzdevumus, piemēram spraudņu atjaunošana, kļūdu novēršana, rezerves kopiju izveide, u.c.

cena sākot no 25€/stundā
majaslapu administresana

Ir vairāki veidi kā iegūt sava uzņēmuma potenciālos klientus, taču viens no populārākajiem ir mājaslapas SEO optimizācija, kas palielinās iespēju klientiem atrast jūsu mājas lapu daudz ātrāk un efektīvāk. Protams, neaizmirsīsim pašreklamēšanos, izmantojot Google ADS vai Facebook ADS, taču tas ir dārgs un bieži vien pat neefektīvs veids.

cena sākot no 100€

Saviem klientiem piedāvājam arī augstas kvalitātes internetveikalu izstrādi. WordPress un Woocommerce ir visplašāk izmantotie rīki internetveikalu izveidei, tos izmanto arī mūsu komanda. Izveidosim tehniski izsmalcinātu vietni, kuras uzturēšanai un pārvaldībai nav nepieciešama specializētu iemaņu apguve. Ievietot jaunus produktus un uzturēt produkcijas apriti mēs apmācīsim. Arī internetveikalus izstrādājam pēc Jūsu individuāla dizaina.

cena sākot no 500€
mājaslapu izstrāde