MĀJASLAPU OPTIMIZĀCIJA 💎

Mājaslapas optimizācija. 🚀 Novēršam mājaslapas ielādes ātruma problēmas, kā arī uzlabojam mājaslapas dizainu priekš maziem ekrāniem
CENAS

Mājaslapas optimizācijas cenas

Aptuveni 70% uzņēmumu ikdienu zaudē vairāk nekā pusi no potenciālajiem klientiem tikai dēļ mājaslapas ielādes ātruma. Mājaslapas ielādes laiks ir svarīgs faktors mūsdienās.

Ja jūsu mājaslapa ir novecojusi, vai arī pēc izstrādes mājaslapas ielādes ātrums ir ļoti lēns un vēlaties to uzlabot, tādā gadījumā ir vajadzīgs profesionāls cilvēks, kas spēj uzlabot mājaslapas ātrumu un novērst lēno ielādi.

no 50€
SAZINIES AR MUMS

Piesakies uz BEZMAKSAS konsultāciju!

Sazināsimies ar jums 1 darba dienas laikā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Mājaslapas optimizācijas biežāk uzdotie jautājumi

Jā, bieži vien ja jūs koncentrējaties, piemēram, uz Latvijas tirgu un jūsu mājaslapas serveris atrodas ASV, jo tur serveris bija lētāks nekā Latvijā, tādos gadījumos mājaslapas ielādes ātrums samazinās aptuveni līdz pat 20 reizēm. Tādēļ mūsu ieteikums ir izvēlēties vietējos mājaslapu hostinga piedāvātājus – GARMTECH, PROWEB, bet protams varat arī izvēlēties citus.

Šādos gadījumos, protams, mēs ieteiktu pāriet uz kādu jaunāku dizainu un jaunākām tehnoloģijām, jo samaksājot šobrīd par mājaslapas optimizāciju, lai tikai būtu piemērota mājaslapa maziem ekrāniem, un pēc pāris gadiem atkal būs jāmaksā kāda, lai pārveido dizainu jo jūs gribēsiet attīstīties. Galu galā tas var pat izmaksāt dārgāk nekā pāriet uz jaunu un modernu dizainu.

Jā, jo mūsdienas galvenie faktori pēc kuriem jau Google vērtē mājaslapu:

  • Ielādes ātrums;
  • Lietotāju pieredze(UX);
  • Dizains uz lieliem un maziem ekrāniem;
  • Dizaina kontrasti un kā cilvēks jūtas mājaslapā.