MĀJASLAPU IZSTRĀDE LIEPĀJĀ 💎

Kvalitatīvas mājaslapas izstrāde liepājā, neizmantojot gatavus dizainus. Individuāla pieeja katram uzņēmumam, nestrādājam pēc konveijera principa. Profesionāla attieksme pret ikvienu mūsu klientu.
MŪSU ATŠĶIRĪBAS

Ar ko mēs atšķiramies no citām kompānijām Liepājā?

 Mūsu mērķis ir izstrādāt kvalitatīvas, uzņēmumam atbilstošas mājaslapas, kas nav balstītas uz gataviem dizaina šabloniem (template). Mēs izstrādājam pilnīgi jaunu mājaslapas dizainu, kas ir veidots tikai un vienīgi vienam konkrētam uzņēmumam, kuru nevar vienkārši nokopēt, izmainīt krāsas, tekstus un mājaslapa būtu gatava. Katra mājaslapa, ko mēs izstrādājam tiek SEO optimizēta jau izstrādes procesā, nevis pēc tam par papildus samaksu! Mūsu izstrādātās mājaslapas ir adaptīvas, drošas un mūsdienīgas, jums nebūs jāuztraucas jau par mājaslapas uzlabošanu pēc pus gada vai gada.

KLIENTI

Kam mēs esam jau palīdzējuši izveidot mājaslapu?

Mūsu klienti ir dažādu biznesa nozaru pārstāvji. Izpētot mūsu klientu biznesa specifiku un pielietojot mūsu iegūtās zināšanas un pieredzi spējam sniegt būtisku ieguldījumu mūsu klientu biznesa attīstībā un mērķu sasniegšanā.

PĒDĒJIE PROJEKTI

Dažas no mūsu izstrādātajām mājaslapām

Mēs veicam mājaslapu izstrādi no A-Z neizmantojot jau gatavus dizainus, mēs pievēršam uzmanību katra uzņēmuma specifikai, tā brendam, krāsām un izstrādājam uzņēmumam atbilstošu mājaslapu, nevis pielāgojam jau sagatavotus dizainus.

fascino concept mājaslapu izstrāde mājas lapu izstrāde

FASCINOCONCEPT.CO.UK

Mājaslapas izstrāde, SEO optimizācija, mājaslapas optimizācija, individuāla dizaina izstrāde

GKNEIROKLINIKA.LV

Mājaslapas izstrāde, SEO optimizācija, mājaslapas optimizācija, specifisku spraudņu izstrāde, individuāla dizaina izstrāde

gkneiroklīnika mbc mājaslapas izstrāde mājaslapu izstrāde mājas lapas izstrāde
ATSAUKSMES

KO KLIENTI SAKA PAR MUMS?

Mēs augsti vērtējam mūsu klientu vēlmes un prasības. Mūsu izstrādātās mājaslapas ir kvalitatīvas un unikālas.

“Paldies par Jūsu ieguldīto darbu mūsu mājas lapas izveidē!
Projekta izpildes laikā bija patīkama komunikācija, tika uzklausītas visas manas vēlmes. Darbs ir izpildīts kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Es noteikti iesaku jūsu pakalpojumus kompānijām, kuras vēlas izveidot profesionālu mājas lapu. “

mājaslapu izstrāde mājas lapu izstrādes mbc fascino concept

DZINTRA SUSTE

FASCINOCONCEPT.CO.UK

“Vērtējot savstarpējo sadarbību, esam ļoti apmierināti un patīkami pārsteigti par ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Īpaši novērtējam viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu vajadzībās. Viņus raksturo arī nepārspējama atbildības sajūta par veicamo darbu un tā rezultātu. Vissirsnīgākie vārdi viņiem aizrautību un vēlmi atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus. Jāatzīmē arī viņu proaktīvo interesi par darbu un tā rezultātiem. Savstarpējo sadarbību vērtējam ļoti pozitīvi, ar sasniegto rezultātu esam apmierināti un kā arī varam rekomendēt šo uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!”

GK NEIROKLINIKA MĀJASLAPU IZSTRĀDE

GUNTIS KARELIS

GKNEIROKLINIKA.LV

CENAS

Mājaslapas izstrādes cenas Liepājā

Šie mājaslapu izstrādes plāni ir paredzēti gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, kā piemēram, viesu namiem, mēbeļu izstrādātājiem, ārstniecības iestādēm, atpūtas vietām, u.t.t. Šīs cenas ir norādītas aptuvenas, bet katrā situācijā ir dažādas nianses, kas ir vajadzīgas mājaslapai tādēļ, cena ir atkarīga no mājaslapas nepieciešamībām.

*CENAS IR APTUVENAS. SAZINIES AR MUMS, LAI UZZINĀTU PRECĪZAS MĀJASLAPAS IZSTRĀDES/UZLABOŠANAS IZMAKSAS

Standarts

no 400€

Bizness

no 700€

Unikālais

no 1000€

KĀ MĒS STRĀDĀJAM?

Mājaslapas izstrādes process

Mājaslapas izstrādes process ir atbildīgs process veiksmīgas uzņēmuma mājaslapas izstrādē. 

Komunikācija ar klientu

Mājaslapas izstrāde

Mājaslapas uzlabošana

SAZINIES AR MUMS

Piesakies uz BEZMAKSAS konsultāciju!

Sazināsimies ar jums 1 darba dienas laikā.

wordpress logo mājaslapu izstrāde
google logo mājaslapu izstrāde
woocommerce logo mājaslapu izstrāde
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Aspekti, pēc kuriem tiek noteiktas mājaslapu izstrādes cenas

Katrā situācijā ir atšķirīgs lapu daudzums, katrā lapā ir attiecīgā informācija, kurai ir vajadzīgs individuāls formatējums un pieeja.

Individuāls dizains prasa vairāk laika un resursu, jo tas ir jāizstrādā kvalitatīvi un acīm tīkami gan datora ekrānā, gan mobilajā ierīcē.

Katram projektam ir jāizvērtē, cik viegli un ātri tas būs atrodams meklētājprogrammās. Sevi var reklamēt sociālajos tīklos vai veidot informatīvu mājaslapu.

Ja ir nepieciešama mājaslapa, kurā var, piemēram, veikt specifisku datu ievadi un apstrādi, sadārdzinās jūsu projektu.  Atkarībā no sarežģītības pakāpes, ir iespējami arī citi risinājumi.

Cena atkarīga no tā, cik daudz lapu jātulko.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Biežāk uzdotie jautājumi par mājaslapu izstrādi

Mājaslapas izstrādes ilgums atkarīgs no mājaslapas sarežģītības pakāpes un no izstrādātāja noslogotības.

Mājaslapu izstrādi veicam uz WordPress platformas.

Jā, klientiem pēc mājaslapas pabeigšanas tiek paskaidrots kā funkcionāli strādā viņu mājaslapa un kā veikt vienkāršu SEO, lai lapa nezaudētu savu pozīciju meklētājprogrammās.

Jā, mājaslapas tiek izstrādātas tā, lai tās vēlāk būtu iespējams ātri, vienkārši, lēti uzlabot.

Jā, ja klients maina domas pēc jau padarītā darba un vēlas kaut ko citu, vai kādu papildus funkciju, tad var rasties papildus izdevumi.