MĀJAS LAPAS IZVEIDE

Kvalitatīva mājas lapu izveide neizmantojot gatavus dizainus. Pievēršam uzmanību mājas lapas mārketingam, lietotāja pieredzei un lietojamībai.
VIDEO

KĀDĒĻ IR VAJADZĪGA PROFESIONĀLA MĀJAS LAPA?

Mūsdienās nepietiek tikai ar sociālo tīklu profiliem vai skaistu mājas lapu.

Play Video
MŪSU ATŠĶIRĪBAS

Ar ko mēs atšķiramies no citām kompānijām?

Mūsu mērķis ir izstrādāt kvalitatīvas, uzņēmumam atbilstošas mājas lapas, kas nav balstītas uz gataviem dizaina šabloniem (template). Mēs veicam jaunu mājas lapas dizaina izveidi, kas ir veidots tikai un vienīgi vienam konkrētam uzņēmumam, kuru nevar vienkārši nokopēt, izmainīt krāsas, tekstus un mājas lapa būtu gatava. Katra izveidotā mājas lapa, tiek SEO optimizēta jau mājas lapas izveides procesā, nevis pēc tam par papildus samaksu! Mūsu izstrādātās mājas lapas ir adaptīvas, drošas un mūsdienīgas, jums nebūs jāuztraucas jau par mājas lapas uzlabošanu pēc pus gada vai gada.

ATSAUKSMES

KO KLIENTI SAKA PAR MUMS?

Mēs augsti vērtējam mūsu klientu vēlmes un prasības. Mūsu izveidotās mājas lapas ir kvalitatīvas un unikālas.

“Paldies par Jūsu ieguldīto darbu mūsu mājas lapas izveidē!
Projekta izpildes laikā bija patīkama komunikācija, tika uzklausītas visas manas vēlmes. Darbs ir izpildīts kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Es noteikti iesaku jūsu pakalpojumus kompānijām, kuras vēlas izveidot profesionālu mājas lapu. “

mājaslapu izstrāde mājas lapu izstrādes mbc fascino concept

DZINTRA SUSTE

FASCINOCONCEPT.CO.UK

“Vērtējot savstarpējo sadarbību, esam ļoti apmierināti un patīkami pārsteigti par ātro un kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanu. Īpaši novērtējam viņu profesionalitāti, operativitāti, izpratni un spēju iedziļināties mūsu vajadzībās. Viņus raksturo arī nepārspējama atbildības sajūta par veicamo darbu un tā rezultātu. Vissirsnīgākie vārdi viņiem aizrautību un vēlmi atrisināt jebkādas sarežģītības uzdevumus. Jāatzīmē arī viņu proaktīvo interesi par darbu un tā rezultātiem. Savstarpējo sadarbību vērtējam ļoti pozitīvi, ar sasniegto rezultātu esam apmierināti un kā arī varam rekomendēt šo uzņēmumu, kā kompetentu sadarbības partneri!”

GK NEIROKLINIKA MĀJASLAPU IZSTRĀDE

GUNTIS KARELIS

GKNEIROKLINIKA.LV

CENAS

Mājas lapas izveides cenas

Šie mājas lapu izveides plāni ir paredzēti gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, kā piemēram, viesu namiem, mēbeļu izstrādātājiem, ārstniecības iestādēm, atpūtas vietām, u.t.t. Šīs cenas ir norādītas aptuvenas, bet katrā situācijā ir dažādas nianses, kas ir vajadzīgas mājas lapai tādēļ, cena ir atkarīga no mājas lapas nepieciešamībām.

Standarts

no 500€

Bizness

no 700€

Individuāls

no 1200€

KLIENTI

Kam mēs esam jau palīdzējuši izveidot mājas lapu?

Mūsu klienti ir dažādu biznesa nozaru pārstāvji. Izpētot mūsu klientu biznesa specifiku un pielietojot mūsu iegūtās zināšanas un pieredzi spējam sniegt būtisku ieguldījumu mūsu klientu biznesa attīstībā un mērķu sasniegšanā.

PĒDĒJIE PROJEKTI

Dažas no mūsu IZVEIDOTAJĀM mājas lapām

Mēs veicam mājas lapu izveidi no A-Z neizmantojot jau gatavus dizainus, mēs pievēršam uzmanību katra uzņēmuma specifikai, tā brendam, krāsām un izveidojam uzņēmumam atbilstošu mājas lapu, nevis pielāgojam jau sagatavotus dizainus.

fascino concept mājaslapu izstrāde mājas lapu izstrāde

FASCINOCONCEPT.CO.UK

Mājas lapas izveide, SEO optimizācija, mājas lapas optimizācija, individuāla dizaina izstrāde

GKNEIROKLINIKA.LV

Mājas lapas izveide, SEO optimizācija, mājas lapas optimizācija, specifisku spraudņu izstrāde, individuāla dizaina izstrāde

gkneiroklīnika mbc mājaslapas izstrāde mājaslapu izstrāde mājas lapas izstrāde
KĀ MĒS STRĀDĀJAM?

Mājas lapas IZVEIDES process

Mājas lapas izveides process ir atbildīgs process veiksmīgas uzņēmuma mājas lapas izveidē. 

Komunikācija ar klientu

Mājas lapas izveide

Mājaslapas uzlabošana

SAZINIES AR MUMS

Piesakies uz BEZMAKSAS konsultāciju!

Sazināsimies ar jums 1 darba dienas laikā.

wordpress logo mājaslapu izstrāde
google logo mājaslapu izstrāde
woocommerce logo mājaslapu izstrāde
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Aspekti, pēc kuriem tiek noteiktas mājas lapu IZVEIDES cenas

Katrā situācijā ir atšķirīgs lapu daudzums, katrā lapā ir attiecīgā informācija, kurai ir vajadzīgs individuāls formatējums un pieeja.

Individuāls dizains prasa vairāk laika un resursu, jo tas ir jāizstrādā kvalitatīvi un acīm tīkami gan datora ekrānā, gan mobilajā ierīcē.

Katram projektam ir jāizvērtē, cik viegli un ātri tas būs atrodams meklētājprogrammās. Sevi var reklamēt sociālajos tīklos vai veidot informatīvu mājaslapu.

Ja ir nepieciešama mājaslapa, kurā var, piemēram, veikt specifisku datu ievadi un apstrādi, sadārdzinās jūsu projektu.  Atkarībā no sarežģītības pakāpes, ir iespējami arī citi risinājumi.

Cena atkarīga no tā, cik daudz lapu jātulko.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Biežāk uzdotie jautājumi par mājas lapu iZVEIDI

Mājas lapas izveides ilgums atkarīgs no mājas lapas sarežģītības pakāpes un no izstrādātāja noslogotības.

Mājas lapu izveidi veicam uz WordPress platformas.

Jā, klientiem pēc mājas lapas pabeigšanas tiek paskaidrots kā funkcionāli strādā viņu mājaslapa un kā veikt vienkāršu SEO, lai lapa nezaudētu savu pozīciju meklētājprogrammās.

Jā, mājas lapas tiek izveidotas tā, lai tās vēlāk būtu iespējams ātri, vienkārši, lēti uzlabot.

Jā, ja klients maina domas pēc jau padarītā darba un vēlas kaut ko citu, vai kādu papildus funkciju, tad var rasties papildus izdevumi.